.

Ponúkame Vám možnosť zakúpenia si zásteny do Vašej kuchyne na mieru priamo podľa Vašich požiadaviek a rozmerov. Nemusíte tak do Vašej kuchyne dávať obklad ale vytvoríte si zástenu v rovnakom dekore ako Vaša pracovná doska .1. Vyberte si dekor

V našej ponuke si musíte najskôr vybrať dekor aký chcete použiť na Vašu zástenu. Zoznam dekorov nájdete tu. Zásteny sa predávajú v dvoch základných dĺžkach a to 2,05m a 4,1m. Preto pre Vašu kalkuláciu musíte vždy rátať a zakúpiť si počet dosiek podľa Vášho rozmeru . Všetky odpady ktoré ostanú z Vašej dosky samozrejme zasielame spolu s výrobkami.


2. Zaslanie správneho rozmeru

V prípade že máte vybratý dekor , na náš email nobio@nobio.sk nám zašlete nakreslený výkres s Vašimi rozmermi / stačia kľudne len rukou nakreslené rozmery/, ktoré my Vám následne prekreslíme do technického výkresu a zašleme naspäť na odsúhlasenie. Do uvedeného výkresu zakreslíte všetky požiadavky na rezanie alebo prípadne otvory na zásuvku alebo rôzne iné tvary okolo digestora a podobne. Všetky otvory ktoré robíme na doskách sú vyrábané pomocou vysokokvalitnej a plno automatickej CNC technológie takže môžete mať istotu vysokej kvality a presnosti výrobku.

Pokiaľ objednávate od nás aj pracovnú dosku tak môžete všetko poslať v jednom súbore len nám označte ktorá je pracovná doska a ktorá je zástena


3. Opáskovanie hrán zásteny

Po narezaní presných rozmerov je možné aby sa vybrané strany opáskovali hranou a tým pádom bude celá doska aj z boku vyzerať presne ako jej vrchná časť. Pri zástenách sa väčšinou páskuje tá strana ktorá je vidieť napríklad bočná alebo horná pri digestore. Pokiaľ zasahuje zástena pod vrchné skrinky nie je potrebné ju opáskovať ale po osadení ju stačí v spoji pretmeliť. Aj túto službu ponúkame len nám musíte vo výkrese označiť ktoré strany sa majú opáskovať.


4. Montáž zásteny

Zástenu odporúčame lepiť pomocou lepidla mamut. Každých cca 60-80 cm nanesiete zo zadnej strany lepidlo a potom celú zástenu nalepíte na stenu . Pokiaľ je stena krivá , vyrovnáte ju tak , že na miesto krivosti nanesiete viac lepidla Mamut


5. Spôsob objednávania

Po obdržaní všetkých týchto informácií Vám vypracujeme výkresy a cenovú ponuku a následne po schválení zadáme do výroby. Všetky rozmery , ktoré nám zašlete s Vami telefonicky skonzultujeme a radi Vám odpovieme na všetky otázky prípadne pomôžeme a navigujeme ako zameriavať správne aby ste sa nemuseli obávať zlého zamerania.


6. Dodacia doba a doprava

Dodacia doba výrobkov na mieru je 5-7 pracovných dní od zaplatenia. Naše výrobky na mieru expedujeme pomocou kuriérskej spoločnosti TOPTRANS. Vyvinuli sme špeciálne balenie , ktoré zabezpečí aby Vám výrobok prišiel až domov bez poškodenia . Všetko máte v cene a nič viac neplatíte. Prepravu po celom Slovensku máte zdarma.

Tu Vám pre príklad ponúkame prehľad cien základných úkonov na výrobu pracovných dosiek na mieru. Ceny môžu byť individuálne v závislosti od náročnosti zásahov na materiály.


Úkon Cena s DPH
Rezanie zásteny 10 EUR / bežný meter
Opáskovanie strán dosiek / vrátane hrany 2,99 EUR / bežný meter
Otvor na zásuvku 9 EUR / 1 ks

/ napr. ak chcete len dosku zrezať na presný rozmer budete platiť rezanie 2x0,6m a to je 10 x 1,2 = 12EUR a opáskovanie = 6 eur , spolu : 18 EUR /


Vieme zabezpečiť po celom Slovensku aj montáž novej zásteny avšak cenu Vám vieme vypočítať len individuálne v závislosti od vzdialenosti kam na montáž pôjdeme a od náročnosti zákazky.