.

Čoraz viac sa v kuchyni používajú ako módny a veľmi vkusný doplnok - sklenené zásteny. Uvedený výrobok nie je len veľmi elegantný a vytvára celkový dojem kuchyne ale je aj veľmi prakticky na údržbu ako aj na tvrdosť. Nami ponúkané zásteny sú vyrobené z vysokokvalitného skla v hrúbke 6mm a následne zakalené. Takéto kalené sklo ma veľmi dobre kvalitatívne ako aj bezpečnostné vlastnosti. Sú vhodné aj za sporák a pri vysoké teploty.1. Ponúkame dve základné možnosti sklenených zástien:

- UNI Farba –zástena ktorá je v jednej farbe podľa vzorkovníka RAL


Zástena Unifarba BIELA – RAL 9001


- Vlastný motív – Druhý typ zástien je akýkoľvek dizajn či motív podľa vlastného výberu či fotografie. Či už je to fotka rodiny alebo prírody či spomienková fotka z dovolenku alebo abstraktné umenie, všetko môžete mať vo svojej kuchyni ako zástenu. Stačí nám odoslať vo vysokej kvalite fotografiu a my Vám ju vložíme do zásteny a odošleme na odsúhlasenie. Bez rozdielu aký máte motív cena je vždy rovnaká.


Zástena vlastný motív


2. Zaslanie správneho rozmeru

V prípade že máte vybratý dekor , na náš email nobio@nobio.sk nám zašlete nakreslený výkres s Vašimi rozmermi / stačia kľudne len rukou nakreslené rozmery/, ktoré my Vám následne prekreslíme do technického výkresu a zašleme naspäť na odsúhlasenie. Do uvedeného výkresu zakreslíte všetky požiadavky na rezanie alebo prípadne otvory na zásuvku alebo rôzne iné tvary okolo digestora a podobne. Všetky otvory ktoré robíme na doskách sú vyrábané pomocou vysokokvalitnej a plno automatickej CNC technológie takže môžete mať istotu vysokej kvality a presnosti výrobku.


3. Montáž zásteny

Zástenu odporúčame lepiť pomocou lepidla . Každých cca 60-80 cm nanesiete zo zadnej strany lepidlo a potom celú zástenu nalepíte na stenu . Pokiaľ je stena krivá , vyrovnáte ju tak , že na miesto krivosti nanesiete viac lepidla. Špeciálne lepidlo Vám vieme predať k zástene.


4. Spôsob objednávania

Po obdržaní všetkých týchto informácií Vám vypracujeme výkresy a cenovú ponuku a následne po schválení zadáme do výroby. Všetky rozmery , ktoré nám zašlete s Vami telefonicky skonzultujeme a radi Vám odpovieme na všetky otázky prípadne pomôžeme a navigujeme ako zameriavať správne aby ste sa nemuseli obávať zlého zamerania.


5. Dodacia doba a doprava

Dodacia doba výrobkov na mieru je 5-7 pracovných dní od zaplatenia. Naše výrobky na mieru expedujeme pomocou kuriérskej spoločnosti TOPTRANS. Vyvinuli sme špeciálne balenie , ktoré zabezpečí aby Vám výrobok prišiel až domov bez poškodenia . Všetko máte v cene a nič viac neplatíte. Prepravu po celom Slovensku máte zdarma.

Tu Vám pre príklad ponúkame prehľad cien základných úkonov. Ceny môžu byť individuálne v závislosti od náročnosti zásahov na materiály.


Úkon Cena s DPH
Zástena unifarba 143 EUR / meter štvorcový
Zástena vlastný motív 252 EUR / meter štvorcový
Otvor na 1 zásuvku 12 EUR / 1 ks
Otvor na 2 zásuvky 22 EUR / 1 k
Otvor na 3 zásuvky 29 EUR / 1 ks
Otvor na 4 zásuvky 37 EUR / ks
Výrez za digestor 68 EUR / 1 ks

Vieme zabezpečiť po celom Slovensku aj montáž novej zásteny avšak cenu Vám vieme vypočítať len individuálne v závislosti od vzdialenosti kam na montáž pôjdeme a od náročnosti zákazky.